Ana Sayfa / Mehmet Pamak / Konferans / İLKAV´ın yeni dönem online konferansları Mehmet Pamak´ın sunumunu yaptığı konferansla başladı.

İLKAV´ın yeni dönem online konferansları Mehmet Pamak´ın sunumunu yaptığı konferansla başladı.

İLKAV’ın yeni dönem online konferansları Mehmet Pamak’ın sunumunu yaptığı konferansla başladı.
İLKAV Online Konferansında bu dönemin ilk konuğu, “Laik Devlet İçin İslâm’ın Araçsallaştırılması ve Müslümanların Edilgenliği” konulu sunumu ile Mehmet PAMAK oldu.
PAMAK konferansında, İslâm’ın araçsallaştırılmasının İslâm tarihinden örnekleriyle izah etmesinin ardından günümüzdeki laik devletlerin de aynı amaçla İslâm’ı araçsallaştırdıklarını net uygulama ve görüntüleriyle anlattı.
Konferansın videosu aşağıda istifadenize sunulmuştur…

İlginizi çekebilir

Şehid Âlim Şeyh Said’e, Türkçü, Atatürkçü, Laik Zihniyetleri ve Kirli Dilleriyle ‘Hain’ Diyenler, İslâm’la Hükmedilmesine ve Ümmetçiliğe Karşı Çıkıp İslam Kardeşliğini Yok Ederek En Büyük Bölücülüğü Yapan Gerçek HAİNLER Değil midir?

Yazıklar olsun bu büyük zulüm ve adaletsizliği temsil edip ülkeye ve halklarına ABD, NATO ve İsrail ile kol kola bunca kötülüğü yaptıkları halde hâlâ utanmadan bu milleti sevdiklerini ve vatanın bölünmesine karşı olduklarını söyleyerek bu kadar ikiyüzlü davrananlara?  

Bir yanıt yazın